انتخاب لباس مناسب دختران در تابستان

انتخاب لباس مناسب دختران در تابستان

مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر یکی از دغدغه های مادران آن ها می باشد. تابستان به دلیل گرما یک زمان دشوار برای بچه ها می باشد، مخصوصا نوزادان. اما خوشبختانه بسیاری از لباس های شیک و خنک تابستانی در بازار موجود است که می تواند این مشکل را برطرف کند. باید از این قضیه اطمینان پیدا کنید که کمدی از لباس برای کودک خود فراهم کرده اید که از هر جهت برای این فصل مناسب است و احساس سبکی و تنفس به او می دهد. یکی از نکاتی که در مورد لباس بچه ها باید بدانید این است، همانطور که لباس های خود را در طول روز انتخاب می کنید، لباس آن ها را نیز مطابق خود تعویض کنید. برای مثال اگر شما تیشرت و شلوارک پوشیده اید به دختر خود نیز تیشرت و شلوارک بپوشانید یا اگر در طول روز هوا خنک تر شد و تصمیم گرفتید هودی به تن کنید برای دخترتان هم همین کار را انجام دهید. اینگونه بهتر می توانید تشخیص دهید مدل لباسی که باید تن کودک خود کنید در هر ساعت چه باشد.

انواع مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر

در این بخش می خواهیم انواع مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر را بررسی کنیم و ببینیم در موقعیت های مختلف چه نوع لباسی باید تن فرزند خود کنیم.

بامزه ( cute )

این نوع لباس ها در چند سال اخیر بسیار ترند شده اند. این نوع لباس ها مدل های بامزه ای دارند و وقتی آن ها را ببینید ناخودآگاه لبخند به روی لب های شما می نشیند. دختران شما در این لباس ها نازتر می شوند. در زیر یک نمونه از لباس های دخترانه بامزه را می توانید ببینید.

مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر بامزه

سرهمی ها

یکی دیگر از مدل ها که با آمدن تابستان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند، سرهمی ها می باشند. این نوع لباس به شدت کودک شما را خاص می کند و ظاهری متفاوت به او می دهد. با پوشیدن آن ها یک تیپ اسپورت را کودک شما تجربه می کند. می توانید همراه آن انواع صندل ها را نیز به او بپوشانید. اگرچه می شود با کتونی نیز آن ها را ست کرد. آن بسته به سلیقه شما دارد. سرهمی ها به دو صورت دوخت می شوند. هم به صورت مجلسی و هم خانگی. اغلب پارچه هایی که برای تابستان از آن در دوخت سرهمی ها استفاده می شود، خنک است. در زیر می توانید انواع مدل های سرهمی را مشاهده کنید.

سرهمی مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر

اسپرت

شاید فکر کنید پیراهن ها فقط به درد مجلس ها می خورند اما باید به شما بگوییم پیراهن های اسپرت دخترانه امروز بسیار طرفدار دارند. معمولا از یک پارچه ی خنک و ساده دوخته شده اند و تور و قسمت های اذیت کننده دیگر را ندارند. آن ها بهترین انتخاب برای دختر بچه ها هستند تا در گرمای تابستان خنک بمانند. در زیر یک مدل از پیراهن های اسپرت دخترانه را برای شما آورده ایم.

پیراهن اسپرت مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر

تمام لباس های گفته شده در بالا را می توانید در فصل تابستان با انواع صندل ها و توربان های ست لباس برای دختران خود استفاده کنید. همچنین برای مهمانی ها می توانید لباس آن ها را با لباس خود ست کنید. برای مثال اگر شما پیراهن بلند می پوشید آن ها همان مدل کوتاهش را بپوشند. برای لباس های بیرونی می توانید هم رنگ مانتو خود برای آن ها سرهمی یا پیراهن های اسپرت تهیه کنید.

رابطه گرما و مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر

شاید این سوال شما هم باشد که با توجه به مشکلات گرما بهتر است چه مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر را انتخاب کنیم؟ تابستان به دلیل گرم بودن مدل های مخصوص به خود را می طلبد. بهتر است اینگونه بگوییم شاید فکر کنید چون هوا گرم است باید لباس باز بپوشانید تا کودک خنک شود که کاملا هم فکر درستی است. فقط باید یک نکته ی مهم را در نظر داشته باشید که حتما از کرم های ضد آفتاب استفاده نمایید. مدل آستین کوتاه در تابستان مناسب ترین گزینه است پس حتما حواستان به ضد آفتاب باشد. اگر در تابستان به کنار دریاچه و دریا می روید دیگر آستین کوتاه گزینه مناسبی نیست. به دلیل اینکه پشه ها و حشرات موجب اذیت کردن فرزند شما می شوند. باید از لباس آستین بلند و شلوار استفاده کنید و حواستان باشد که جنس پارچه آن ها خنک باشد تا بیش از حد او را گرم نکند. راه حل دیگری نیز وجود دارد که همچنان می توانید از آستین کوتاه و شلوارک استفاده کنید ولی از کرم های ضد حشرات به بدن او بمالید. برای خواب هم باید به فکر لباس خاصی باشید چون گرما در شب کلافه کننده تر می تواند باشد. بهتر است یک لباس آزاد و خانگی را انتخاب نمایید.

مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر

جنس مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر

در هنگام انتخاب مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر باید به جنس آن توجه نمایید. از پارچه های سبک استفاده کنید. این پارچه ها امکان تنفس را برای بدن او فراهم می کند. لباس ها باید از پارچه هایی که دارای الیاف طبیعی هستند، استفاده کنید و از الیاف های مصنوعی دوری نمایید. همچنین می توانید از مدل های گشاد استفاده کنید تا کودک شما خنک تر شود.

رنگ مدل لباس تابستانه بچه گانه دختر

اگرچه رنگ های یک دست و تیره بسیار شیک به نظر می رسند اما برای بچه ها رنگ های تیره مناسب نیست. بهتر است برای تابستان رنگ های روشن و رنگارنگ بپوشند. رنگ هایی مثل نارنجی، صورتی و قرمز برای دخترها خیلی رواج دارد. این را به یاد داشته باشید هرچه رنگ لباس روشن تر باشد برای دختر بچه ها بهتر است. اگرچه یک راه دیگر انتخاب رنگ نیز وجود دارد و این است که شما رنگ ترند تابستان را بدانید و بر اساس آن برای فرزندان خود لباس انتخاب کنید. اصلا هم لازم نیست نگران از مد افتادن رنگ آن شوید چون کودکان در سن رشد هستند و مطمئن باشید سال دیگر آن لباس ها اندازه آن ها نخواهد بود و فقط برای همان تابستان است و نهایت شیک پوشی را می توانید از این طریق به کار برید. تصویر زیر از لحاظ رنگارنگ بودن یک پیراهن بچه گانه دخترانه مناسب برای تابستان می باشد.

مقالات مرتبط: انتخاب رنگ مناسب برای لباس کودکان

 

شما می توانید برای خرید لباس بچگانه، ایران پوشاک را انتخاب کنید.

 

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *